Chystáme se do Mnichova na GALA 2019. Uvidíme se tam?

18. 03. 2019

Již koncem tohoto týdne vyrážíme do Mnichova na výroční konferenci asociace GALA. Máte zájem se s námi v Mnichově potkat? Domluvte si schůzku na lucie@thebesttranslation.cz. A zatím se mrkněte na originální videopozvánku od organizátorů.        

číst dále

Uzavřeli jsme novou smlouvu s Letištěm Praha

05. 03. 2019

Uspěli jsme v náročném vícekolovém výběrovém řízení a stali jsme se dodavatelem překladů a korektur pro Letiště Praha. Kromě běžných evropských jazyků budeme pro letiště překládat také do čínštiny a korejštiny.

číst dále

Podporujeme konferenci Equal Pay Day

25. 02. 2019

Jako firemní člen sdružení Business & Professional Women (BPW) letos podpoříme konferenci Equal Pay Day, kterou BPW každoročně pořádá. Cílem konference je upozornit na rozdíly v odměňování mužů a žen. Tématem letošního ročníku je Firemní kultura v čase změn hodnot. Pokud 29. března dorazíte do hotelu Clarion Congress...

číst dále

Asistentka roku 2018 od nás získala poukaz na jazykový kurz

13. 02. 2019

Již druhým rokem podporujeme soutěž Asistentka roku. Jako její partner jsme měli minulý týden možnost zúčastnit se finálového galavečera. Vítězka od nás dostala poukaz na jazykový kurz podle svého výběru. Na celou fotogalerii se podívejte přímo na stránkách soutěže. Vítězce ještě jednou gratulujeme a těšíme se na ni!

číst dále

Stali jsme se členem GALA

30. 01. 2019

Neustále sledujeme nové trendy a nové technologie. Jednou z možností, jak se dostat k novým informacím, jsou setkání s kolegy z oboru. Stali jsme se proto členem asociace GALA, The Globalization and Localization Association, která sdružuje největší hráče na poli překladů, tlumočení a lokalizace z celého světa

číst dále
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...