O nás

Jazyky nás baví

Překládáme rádi, tlumočíme s lehkostí a opravujeme pečlivě. Ve 40 jazycích a jejich vzájemných kombinacích toho zvládneme opravdu hodně, ale jediné, co neumíme, je odevzdat vám nekvalitní práci. Za každou odevzdanou stránkou si stojíme, protože chceme, abyste i vy stáli za námi.

lucie

MGR. LUCIE BUTCHER

ředitelka společnosti, jednatelka

e-mail: lucie@thebesttranslation.cz
tel.: +420 605 530 832

Lucie vystudovala obor překladatelství-tlumočnictví anglického a španělského jazyka na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Překladům se věnuje od roku 2001 a od roku 2008 je také soudní tlumočnicí angličtiny a španělštiny. Je členkou Komory soudních tlumočníků České republiky a organizace Business & Professional Women. Ve společnosti má na starosti jednání s českými klienty, marketing a rozvoj obchodních aktivit. Stará se o rozsáhlé a dlouhodobé projekty v oblasti překladů a tlumočení. Hovoří anglicky a španělsky.

linkedin

 

aaron 2

AARON BUTCHER

vedoucí anglické sekce

e-mail: aaron@thebesttranslation.cz
tel.: +420 605 420 224

Aaron je původem z Chicaga, kde také získal titul doktor práv na DePaul University. Kromě práva má bohaté zkušenosti ze stavebnictví. Jako rodilý mluvčí anglického jazyka se znalostí českého prostředí je odpovědný za překlady do anglického jazyka. Ve společnosti má dále na starosti komunikaci se zahraničními klienty, korektury anglického jazyka a jazykové kurzy angličtiny.

 

 

 

 

ANNA ŠTEFLOVÁ, MA

projektová manažerka

e-mail: anna@thebesttranslation.cz
tel.: +420 734 865 326

Anna vystudovala obor English Linguistics na britské univerzitě University of Kent at Canterbury a má dlouholetou zkušenost s výukou angličtiny na základních, jazykových a vysokých školách v ČR. Ve společnosti má na starosti jednání s klienty a překladateli a koordinaci a realizaci projektů. Mezi její největší zájmy patří cizí jazyky. Plynně mluví anglicky a rusky a učí se italsky a arabsky.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...