Obchodní podmínky

Objednávky

Objednávky vyřizujeme v pracovních dnech od 9 do 17 h. Mimo běžnou pracovní dobu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 731 168 449. Pro rychlou komunikaci použijte náš objednávkový formulář. V objednávce nezapomeňte uvést kontaktní osobu, se kterou můžeme konzultovat detaily zakázky.

Mlčenlivost

Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou povinni zachovávat mlčenlivost o skutečnostech a informacích, se kterými se při zpracování zakázky seznámí, a považovat všechny vámi poskynuté materiály za důvěrné.

Storno

V případě stornování zakázky budeme u překladů, korektur, přepisů a grafických prací účtovat stornovací poplatek odpovídající již vyhotovené části zakázky. V případě tlumočnických služeb závisí výše stornovacího poplatku na rozsahu objednaného tlumočení a na počtu dní mezi dnem stornování zakázky a prvním dnem tlumočení. Stornování je třeba provést písemně.

Reklamace

Máte právo na reklamaci do 30 kalendářních dnů od přijetí vyhotovené zakázky. Po tomto termínu se předpokládá, že odevzdaná práce je bez vady. Reklamaci je potřeba uplatnit písemně s uvedením konkrétního důvodu.

Stáhněte si úplné znění našich Všeobecných obchodních podmínek ve formátu PDF.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...