Reference

Nejlepší referencí jsou naši stálí zákazníci. Někteří jsou s námi již od roku 2004

Zákazníků si vážíme a ti se k nám pravidelně vracejí. Rádi budeme překládat i pro vás. Napište nám, z kterého oboru by vás reference zajímaly, a my vám je zašleme.

Důležité upozornění: Jakmile nám dáte něco přeložit, budete se k nám pravidelně vracet. Z většiny našich klientů se totiž stávají věrní zákazníci, protože je:

  • odměňujeme výhodnějšími cenami,
  • hýčkáme kratšími dodacími lhůtami,
  • máme rádi.

 

Naši významní klienti

prague%20airport
delonghi-logo-wallpaper
MSMT
Dermacol_logo
logo_KV
FNUSA%20ICRC
logo-Biocev_medium
techmania_horizontal_RGB
Euramco
www_medium-%282%29
logo-dzs-w400h120
olbrich
www_medium
logo-Beroun_medium

Co o nás říkají naši klienti?

Na přístupu Agentury oceňuji zejména snahu přesně pochopit příslušný dokument, odsouhlasit si předem překlad některých klíčových pojmů a vysokou odbornou erudici při překladech, včetně citu pro jazyk. Agentura vždy přesně dodržela dohodnutý cenový rozpočet a domluvený termín. Jako nadstandardní přístup ke klientům vnímám zejména osobní angažovanost prokuristy společnosti, pana Aarona Butchera, při překladech, a to nikoliv jenom jako rodilého mluvčího, ale zejména jako vystudovaného právníka.

Ing. Petr Hojsák, CA | EURAMCO Asset Czech s.r.o.

S Agenturou theBESTtranslation s.r.o. spolupracujeme dlouhodobě. Oceňujeme nejen jejich ochotu vždy vyjít vstříc našim požadavkům, ale především profesionalitu překladu a rychlé jednání. Celkově hodnotíme služby, termíny i cenu kladně.

Kateřina Galušková | McDonald’s ČR spol. s r.o.

Se společností theBESTtranslation jsme velice spokojeni. Zajišťují nám překlady z českého do anglického, německého a ruského jazyka a naopak. Jako reklamní agentura potřebujeme pro své klienty kvalitní překlady a v tom se můžeme na Agenturu theBESTtranslation spolehnout. Agentura pro nás také zajišťuje copywriting a korektury českého jazyka. I tyto služby jsou na vysoké úrovni.

Jana Babaian | AdZone, s.r.o.

S agentúrou theBESTtranslation sme veľmi spokojní. Príjemná spolupráca spojená s profesionalitou a precíznosťou je v tejto agentúre samozrejmosťou. Častokrát požadované rýchle preklady nerobia agentúre žiaden problém, v každej situácií sme sa na tím pani Butcher mohli bez problémov spoľahnúť.

Ing. Zuzana Palková | APOLLO SOFT s.r.o.

Služeb Agentury theBESTtranslation využíváme již mnoho let, zajišťuje pro nás především překlady článků do TTG Czech Luxury, časopisu věnovaného luxusnímu cestovnímu ruchu, který vydáváme v angličtině. Naše spolupráce funguje bezvadně, víme, že se na theBESTtranslation můžeme stoprocentně spolehnout. Nakonec už jméno agentury napovídá, že bychom těžko hledali někoho lepšího.

Naďa Rybárová | TTG Czech

Agenturu theBESTtranslation jsme zvolili po řádném výběrovém řízení na tlumočnické a překladatelské služby, které bylo uspořádáno v r. 2013. Od té doby, ačkoliv pravidelně 1x ročně je prováděna v naší společnosti revize dodavatelských smluv na základě kvality poskytovaných služeb, nebyl jediný důvod tuto agenturu vyměnit za jiného poskytovatele, kterých je na trhu v tomto oboru nemálo. I z ISO hodnocení našich dodavatelů vyplývá, že služby Agentury theBESTtranslation jsou odváděny spolehlivě, ve velmi dobré kvalitě, včas a za adekvátní ceny....

Martina Strnadová, office manager | Contract Administration, spol. s r. o., Crowe Advartis Accounting s.r.o., Crowe Advartis Audit s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...