Tlumočení

Naši tlumočníci udrží myšlenku i krok s řečníkem

Profesionální tlumočení obchodních jednání, přednášek nebo konferencí

Čeká vás setkání s obchodními partnery ze Sibiře, pořádání konference skandinávských designérů nebo přednáška japonského mystika? Ať přijede kdokoli, dodáme vám tlumočníka, který vás nezklame. A pokud se naopak vy chystáte do světa, naši tlumočníci vás mohou doprovodit.

Zajišťujeme všechny druhy tlumočení:

  • Konsekutivní / řečník a tlumočník se v projevu střídají po kratších (ale i delších) úsecích. Konsekutivní tlumočení se hodí pro obchodní jednání, školení, pracovní schůzky apod.
  • Simultánní / řečník a tlumočník mluví zároveň, zatímco posluchači poslouchají ve sluchátkách. Někdy se mu také říká konferenční právě proto, že se často využívá na konferencích.
  • Soudní / v tomto případě zajišťuje tlumočení soudní tlumočník, který na závěr celý akt stvrdí svým razítkem. Využijete ho třeba pro tlumočení svateb nebo u notáře.

 

A dále také tlumočení po telefonu a pomocí videokonference, tlumočení filmů, simultánní tlumočení bez techniky (šušotáž) a doprovodné tlumočení.

Na co ještě myslet při objednávce tlumočení?

Naši tlumočníci jsou profesionálové každým coulem. Tím spíše ocení jakékoliv materiály, které nám můžete před konáním akce poskytnout a které jim pomohou se na tlumočení dobře připravit. Nemusíte se bát – zachování důvěrnosti všech dokumentů je samozřejmostí.

tlumočení

Tlumočnická technika

Bez techniky už to dnes nejde v žádném oboru. Pokud jde o techniku tlumočnickou, můžete se na nás 100% spolehnout. Pracujeme s prověřenými dodavateli a zajistíme pro vás:

  • tlumočnické kabiny,
  • mikrofony různých druhů,
  • sluchátka pro posluchače,
  • ozvučení,
  • prezentační techniku
  • a samozřejmě dopravu na místo a obsluhu.

Ceny tlumočení

Situací, kdy je zapotřebí tlumočníka, existuje bezpočet – od romantických svatebních obřadů po několikadenní konference a státní návštěvy.

Často je také potřeba zajistit pro tlumočníka dopravu na místo nebo ubytování.

A co tlumočnická technika – tu už máte?

Na základě vaší poptávky se s vámi spojíme a společně najdeme nejvhodnější řešení pro vaši akci. Využijte prosím náš formulář.

Poptávkový formulář

Z jazyka
Do jazyka
Termín zhotovení
Přiložte soubor
Maximální velikost souboru 20 Mb
Poznámky

Všechny odeslané informace budou považovány za přísně důvěrné.

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Naši významní klienti

prague%20airport
delonghi-logo-wallpaper
MSMT
Dermacol_logo
logo_KV
FNUSA%20ICRC
logo-Biocev_medium
techmania_horizontal_RGB
Euramco
www_medium-%282%29
logo-dzs-w400h120
olbrich
www_medium
logo-Beroun_medium
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...